• Wpisów: 325
  • Średnio co: 9 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 15:16
  • Licznik odwiedzin: 113 611 / 3238 dni
 
horrormaniac18
 
Chyba pierwszy raz spotkałam film w którym pierwsza cześć mi się nie podobała a druga bardzo fajna była. 1 opierała się głownie na uciekaniu przez cały film, za to w 2 coś już się zaczęło dziać i to od początku filmu.Podobał mi się wiec dostaje 7\10, zaś pierwsza cześć dostaje 4\10 bo nawet jej do końca nie obejrzałam bo myślałam ze zasnę. Nawet mojej mamie się spodobał, a ona nie ogląda horrorów w ogóle:D Fajny motyw jest na początku z rozrywaniem tej panny.
2 cz. opowiada o ludziach którzy przyjechali aby nakręcić program w lesie, nie wiedza jednak z mieszkają w nich zmutowani ludzie jedzący ludzkie mięso. Czasem potrafi rozśmieszyć, i będzie tez 3 część:)

OPIS:#

Tytułowy zakręt znów przyniesie śmiertelne żniwo. Ziemia to post apokaliptyczne pustkowie, powietrze jest zanieczyszczone, a gleba skażona, wszędzie czai się śmiertelne zagrożenie. Każdy nieuważny krok niesie za sobą poważne konsekwencje, a każdy może zostać napromieniowany. W takich warunkach przyjdzie się zmagać naszym bohaterom. Grupa 6 śmiałków będzie walczyć o przetrwanie, ale nie będą zmagać się tylko z naturą, aby wygrać muszą również wyeliminować współtowarzyszy. Nagroda dla zwycięzcy to 100 tysięcy dolarów. Dla takich pieniędzy ludzie zrobią wszystko. Na to właśnie liczy M (Matthew Currie Holmes), producent nowego programu dla Reality Tv. Gdy cała ekipa (no prawie cała) dociera na umówione miejsce, gdzieś w lesie na totalnym odludziu, czas zacząć nowy reality show "The Apocalypse". Uczestnicy otrzymują pierwsze zadanie: zdobyć pożywienie. Nie wiedzą jednak, że w pobliżu czają się zdeformowani członkowie pewnej niezbyt przyjaznej rodzinki kanibali.

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego